Zdjęcia odzieży na manekinie typu duch

Zdjęcia odzieży wykonujemy w technice „duch”. Polega to na zaprezentowaniu ubrań na tzw. niewidzialnym manekinie. Stosujemy różne warianty eksponowania odzieży. Produkt może być idealnie ułożony lub przedstawiony bardziej swobodnie w tzw artystycznym nieładzie. Przed sesją odzież starannie przygotowujemy. Wykonane zdjęcia dopracowujemy w najdrobniejszych detalach. Szczególny nacisk kładziemy na symetrię zdjęcia. Staramy się zaprezentować odzież tak, by wyglądała elegancko i przyjemnie dla oka. Przykładamy dużą wagę do postprodukcji, by każda fotografia spełniała oczekiwania Klienta. W cenie każdego zdjęcia odzieży zawieramy wszystkie elementy opisanego procesu – od starannego przygotowania ubrań, przez dokładne wyeksponowanie, po precyzyjną edycję i dopracowanie zdjęcia w postprodukcji.

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktów wykonujemy przede wszystkim dla sklepów internetowych lub innego rodzaju publikacji w sieci. Oferowane zdjęcia w standardzie są przygotowane na idealnie białym tle oraz wzbogacone o naturale odbicie (tak ja te prezentowane w portfolio). Na życzenie Klienta możemy zmodyfikować zarówno odbicie jak i tło, lub całkowicie usunąć wybrany lub oba elementy ze zdjęcia.

Zdjęcia 360

Wykonujemy zdjęcia obrotowe 360 stopni w technologii HTML lub GIF. Prezentacja HTML pozwala na znakomite zaprezentowanie produktu. Oglądający może całkowicie decydować z której strony chce zobaczyć prezentowany obiekt. Może w każdym miejscu przybliżyć przedmiot aby zobaczyć jego najdrobniejsze detale. Możemy również przedstawić obiekt w formacie pliku GIF. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość umieszczenia takiego pliku w dowolnym miejscu strony (tak jak każdy obraz JPEG).
GIF
HTML