FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Gdyby jednak nie znaleźli Państwo szukanych informacji zapraszamy do kontaktu.

Fotografia produktowa

Jak wygląda przebieg współpracy?

  1. Omówienie warunków
  2. Dostarczenie produktów do naszego studia (Możesz wysłać, przywieźć – jak Ci wygodniej)
  3. Sesja testowa i akceptacja
  4. Przygotowanie produktów i sesja zdjęciowa
  5. Retusz i obróbka graficzna
  6. Akceptacja zlecenia – tutaj następuje płatność.
Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie na kontakt@kwestiaujecia.pl Spakuj i wyślij swoje produkty. Poprosimy Cię również o wytyczne do zdjęć które pozwolą na przygotowanie zdjęć zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Jaki jest czas realizacji?

Przy każdym zleceniu czas realizacji ustalany jest indywidualnie. Zawsze staramy się aby zlecenie zostało zrealizowane najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj realizacja zlecenia nie trwa dłużej niż 4 dni robocze.
Jak liczyć ilość zdjęć?

Podane w cenniki kwoty to koszt wykonania jednego zdjęcia. Dla przykładu zdjęcie produktu z przodu, boku i z tyłu to są już 3 zdjęcia. Każde zdjęcie liczone jest osobno.
Co dostanę w cenie?

Pakiet usług zawartych w cenie zależy od rodzaju zdjęć jakie mamy wykonać. Zdjęcia produktowe i 360 obejmują: przygotowanie studia, przygotowanie produktu do zdjęcia, zdjęcie na białym jednolitym tle. Dodatkowe usługi związane z tymi zdjęciami są płatne.
Czy Packshot to jedno zdjęcie?

Packshot jest to termin używany w branży reklamowej jako zwrot określający przedstawienie produktu za pomocą ruchomego lub statycznego obrazu. W przypadku ruchomego obrazu na wykonanie jednego PACKSHOT’A składa się sekwencja zdjęć. Natomiast w przypadku statycznego obrazu przez termin PACKSHOT rozumiemy wykonanie pojedynczego zdjęcia. Taki Packshot nazywamy zamiennie zdjęciem produktowym.
Jakie formaty zdjęć otrzymam?

Standardowo zdjęcia zostaną przygotowane jako plik JPG w formacie 3000x3000px (Naszym zdaniem najbardziej optymalny format do „internetu”). Natomiast na życzenie możemy przygotować zdjęcia w większej rozdzielczości i innym formacie: maksymalnie 6000x4000px. Zdjęcia wyseparowane z tła (wyszparowane) otrzymacie Państwo w pliku PNG.
Jak wygląda płatność?

Płatność dokonywana jest na podstawie Faktury VAT. Klient przed płatnością otrzymuje zdjęcia zabezpieczone znakiem wodnym, aby dokładnie mógł sprawdzić efekt końcowy i zaakceptować go lub zlecić wprowadzenie poprawek. Następnie po uregulowaniu płatności przekazujemy końcowy materiał (wysoka rozdzielczość, bez znaków wodnych).
Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!